Specjalista do spraw social media

ABM S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do prowadzenia działań, które wpływają na obecność i prestiż ABM w mediach społecznościowych (Facebook, LinkedIn , Pinterest, Instagram, itp.).
zakres działań - rynek B2B: działania w obszarze wizerunkowym i sprzedażowym, redagowanie wpisów, prowadzenie kampanii, budowanie interakcji z innymi użytkownikami oraz moderowanie dyskusji i odpowiadanie na pytania. Także monitorowanie i analiza efektów prowadzonych działań, sporządzanie raportów z działań, przygotowywanie i wdrażanie nowych strategii oraz stały monitoring konkurencji.
Praca odbywa się w siedzibie firmy. Jej stałym elementem jest kontakt z klientami lub przełożonymi w celu raportowania dotychczas przeprowadzonych działań i ustalenia koncepcji na przyszłość. konieczny udział w wydarzeniach branżowych i okolicznościowych. .

Wymagania

Na tym stanowisku oczekujemy:
1. wykształcenia wyższego, najchętniej z zakresu marketingu lub też PR. Mile widziane studia podyplomowe w kierunku funkcjonowania mediów społecznościowych.
2. znajomości tematyki od strony praktycznej i doświadczenia zawodowego - min 3 lata. Doświadczenie powinno być udokumentowane
3. wymagane cechy: kreatywność, komunikatywność, multizadaniowość, odpowiedzialność, samodzielność
4. znajomość narzędzi do monitorowania działań w social media np. Sotrender.

Mile widziana: obsługa programów graficznych, umiejętność analizy danych i wyszukiwania ciekawych informacji oraz elastyczność i gotowość do pracy w nienormowanych godzinach.

Prezentacja firmy

ABM S.A. <br/>Jesteśmy polską firmą z ponad 30-letnią tradycją w branży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Internet / e-commerce, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Grafika / Projektowanie