SPECJALISTA DO SPRAW ADMINISTRACJI DEPOTU

Medlog Poland Sp. Z O.O.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/5426

Obowiązki:

Prowadzenie bieżących spraw administracyjno-biurowych,
wprowadzanie danych do systemów informatycznych na depocie, wspieranie procesu fakturowania, obsługa procesu tworzenia oraz zatwierdzania kart naprawy kontenerów,
kontakt z Klientami depotu. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach dziennych ustalonych z pracodawcą.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa komputera, pakiet MS OFFICE

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące, brak

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, przynamniej rok doświadczenia w pracy na depocie lub terminalu kontenerowym, znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point itp.), bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, skrupulatność, zaangażowanie, silnie rozwinięte zdolności komunikacyjne, otwartość na osobisty rozwój zawodowy.

Miejsce pracy: Plac Kaszubski 17/208, 81-350 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: CV z klazulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MSC Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na powyższe stanowisko ogłoszonego w dniu 18.09.2020r. Jednocześnie zostałam (-em) poinformowana (-y), że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę; wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem."

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy