Michael Page Michael Page

Specjalista BHP

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń oraz prowadzenie kontroli warunków pracy, przestrzegania przepisów bhp i p.poż.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna.

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych dla wszystkich nowoprzyjętych pracowników
  • Organizacja szkoleń okresowych dla pracowników
  • Wykonywanie homologacji nowych urządzeń w zakresie bhp
  • Wsparcie w tworzeniu ocen ryzyka i zagrożeń na stanowiskach pracy
  • Prowadzenie kontroli warunków pracy, przestrzegania przepisów bhp i p.poż.
  • Bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń
  • Udział w opracowywaniu planów modernizacji i rozwoju zakładu
  • Udział w ocenie założeń i dokumentacji dotyczącej modernizacji zakładu, nowych inwestycji

Profil kandydata

wykształcenie wyższe kierunkowe

min. 4 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej

komunikatywna znajomość j. angielskiego

Znajomość przepisów p.poż

Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ustaw w zakresie bhp

Dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w rozwojowej organizacji

ciekawe wyzwania zawodowe

system premiowy

pakiet benefitów pozapłacowych

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bielsko-Biała
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page