Specjalista back office i wsparcia logistyki

Selvoy

Kraków, małopolskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy młodą firmą specjalizującą się w outsourcingu telefonicznej obsługi klienta i sprzedaży, obecną na rynku od 4 lat. W tym czasie udało nam się rozwinąć z małego start- upu składającego się z kilkunastu osób do dwóch oddziałów liczących razem ponad 250-ciu pracowników. Nasz zespół na co dzień obsługuje klientów w kilkunastu europejskich językach. Pomimo wielojęzykowego charakteru nie

jesteśmy korporacją. Wierzymy, że ludzie to największa inwestycja firmy, a zgrany zespół i świetna atmosfera to nasz znak rozpoznawczy. Obecnie poszukujemy osób, które wzmocnią nasze szeregi na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja poprawności danych adresowych zamówień on-line (rynek polski i zagraniczne)
  • Formatowanie danych w oparciu o obowiązujące standardy
  • Współpraca z działem sprzedaży i logistyką
  • Rozwiązywanie problemów związanych z przetwarzaniem danych logistycznych zamówień
  • Korekta błędnie wprowadzonych zamówień

Wymagania:

  • Łatwość przyswajania nowego zakresu wiedzy z obszaru administracji i logistyki
  • Zdolności analityczne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z obsługą sklepu internetowego, magazynu, logistyką
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Oferujemy:

  • Pełen pakiet szkoleniowo-wdrożeniowy
  • Wynagrodzenie w wysokości 2500 zł netto
  • Spokojną atmosferę i przyjazne środowisko pracy
  • Pakiet benefitów (Luxmed, Multisport, wyposażona kuchnia, wiele ciekawych inicjatyw intergracyjnych)

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie poprzez portal lub bezpośrednio na adres: kariera@tivron.com

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".