Specjalista/Asystent ds. magazynu

Mława, mazowieckie

LeasingTeam Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0027009
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Sumienne i rzetelne wykonywanie swoich obowiązków (nadzór na dostawami, przygotowywanie wysyłek, pomoc przy inwentaryzacji)
  • Przestrzeganie regulaminów, uchwał, rozporządzeń, przepisów BHP;
  • Wykonywanie poleceń przełożonych w sposób zgodny z prawem optymalnie wykorzystując do tego dostępne środki pracy, wiedzę i doświadczenie;

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne;
  • Praktyka w zakładzie o charakterze produkcyjnym, chęć rozwoju oraz nauki;
  • Umiejętność pracy w grupie;
  • Wysoka kultura osobista;

Oferta:

  • Umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie;
  • Jednozmianowy system pracy;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Nowoczesne środowisko pracy;
  • Możliwość nabycia wiedzy i poszerzenie swoich kompetencji;

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z... polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie