Specification Manager

Gi Group Poland S.A.

Kraków, małopolskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Kraków
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie procesem rozpoznawania potencjału firm architektonicznych, biur projektowych, firm deweloperskich, klientów korporacyjnych, właścicieli nieruchomości, wykonawców i usługodawców w celu zabezpieczenia pisemnych specyfikacji produktów pod markami naszego klienta, a w konsekwencji sprzedaży produktów
  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych i osiąganie zaplanowanego progu rentowności na rynku inwestycyjnym
  • Stworzenie krótko i długoterminowego biznes planu dla rynku inwestycyjnego na wyznaczonym terytorium Polski
  • Identyfikacja nowych możliwości sprzedaży produktów poprzez osobiste zaangażowanie w działania sprzedażowe i profesjonalne relacje z kluczowymi klientami z branży B2B
  • Aktywna współpraca z lokalnymi oddziałami SARP (Stowarzyszenie Architektów Polskich) na powierzonym terytorium Polski.  Promowanie produktów w formalnych prezentacjach dla architektów, projektantów oraz innych firm i organizacji
  • Aktywna praca z systemem CRM, aby odpowiednio identyfikować potencjalne szanse sprzedażowe i raportować wszystkie czynności wg przyjętego standardu. Budowanie i zapewnienie codziennej aktualizacji bazy danych klientów zgodnie ze standardami zdefiniowanymi w systemie CRM
  • Monitoring obsługiwanych projektów od fazy projektowania do fazy realizacji. Stała aktualizacja statusu, szczegółów, załączników i segmentacja projektów w systemie CRM zgodnie z przyjętymi standardami
  • Zarządzanie własnym budżetem kosztów sprzedaży, ciągłe poszukiwanie możliwości poprawy efektywności, utrzymanie dyscypliny budżetowej w każdym okresie rozliczeniowym

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia wyższego technicznego (budownictwo-mile widziane) / preferowane dodatkowe studia podyplomowe z zarządzania projektami
  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenia we współpracy z biurami architektonicznymi i ze środowiskiem projektantów, w tym SARP
  • Znajomości branży farb i lakierów i/lub materiałów budowlanych
  • Dobrej znajomości procesu inwestycyjnego – od projektu po realizację
  • Umiejętności sporządzania specyfikacji technicznych
  • Praktycznej znajomości pracy z komputerem, w środowisku: MS Office, AutoCad, QuantiFire oraz pokrewne
  • Prawa jazdy kat.B

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne w zależności od doświadczenia
  • System premiowy uzależniony od celów sprzedażowych
  • Pakiet benefitów: multisport, luxmed, ubezpieczenie grupowe uniqa, fundusz socjalny
  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
  • Spotkania oddziału we Wrocławiu (siedziba firmy) 2 razy w miesiącu

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.