Specialista ds. Zakupów IT

00-872 Warszawa, mazowieckie

Cyclad Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma, lider w zakresie ochrony finansowej w Stanach Zjednoczonych Ameryki i Wielkiej Brytanii poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów. Na świecie Firma zatrudnia ponad 10 000 pracowników i jest doceniana przez niezależne instytucje jako najlepszy pracodawca. Świadczą o tym m.in. takie wyróżnienia jak: – Forbes America’s Best Employers 2015 – 2016 – Best Places To Work in Insurance 2009 – 2014 – Best Employers for Healthy Lifestyles National Business Group on Health.  W Polsce, Firma otrzyamała tytuł– AON, Najlepszy Pracodawca 2005, 2006, 2009, 2010, 2012, 2018 – PSZK,

Informacje o projekcie:

  • Branża: IT
  • Rodzaj projektu: Specialista ds. Zakupów IT w zespole Biznesui Usług IT
  • Lokalizacja: Centrum Warszawy
  • Wymagany język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Czas zatrudnienia: do końca lipca 2019 roku

Opis stanowiska:

  • Wsparcie w projektach infrastrukturalnych oraz projektach biznesowych,
  • Procesowanie zakupów IT dla całej organizacji,
  • Procesowanie umów handlowych z dostawcą - tworzenie, negocjowanie warunków oraz nadzór nad realizacją umów i zamówień,
  • Monitorowanie dostaw oraz jakości współpracy z dostawcami
  • Kontrola wydatków i raportowanie realizacji budżetu w departamencie IT,
  • Koordynowanie procesu obiegu faktur i umów w dziale Systemów,
  • Zarządzanie licencjami systemowymi,
  • Administracja środkami trwałymi IT

Wymagania

Wymagania:

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe z zakresu Informatyki, Ekonomii, Administracji i Zarządzania lub pokrewne
  • Biegła znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Samodzielność, inicjatywa i dynamika w działaniu,
  • Komunikatywność oraz nastawienie na współpracę,
  • Operatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Mile widziana: podstawowa znajomość sprzętu IT (serwery, urządzenia sieciowe, stacje robocze)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego i samorealizacji: szkolenia, konferencje i warsztaty,
  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych – opieka medyczna, karta Multisport
  • elastyczne godziny pracy – w ramach możliwości oferowanych na Twoim stanowisku,
  • przyjazne środowisko pracy, oparte na wzajemnym szacunku, uczciwości i współpracy,
  • atrakcyjny system motywacyjny – premie, nagrody dla najlepszych pracowników

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż