Specialista ds. Zakupów IT

Cyclad Sp. z o.o.

00-872 Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Sprzedaż

Międzynarodowa firma, lider w zakresie ochrony finansowej w Stanach Zjednoczonych Ameryki i Wielkiej Brytanii poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów. Na świecie Firma zatrudnia ponad 10 000 pracowników i jest doceniana przez niezależne instytucje jako najlepszy pracodawca. Świadczą o tym m.in. takie wyróżnienia jak: – Forbes America’s Best Employers 2015 – 2016 – Best Places To Work in Insurance 2009 – 2014 – Best Employers for Healthy Lifestyles National Business Group on Health.  W Polsce, Firma otrzyamała tytuł– AON, Najlepszy Pracodawca 2005, 2006, 2009, 2010, 2012, 2018 – PSZK,

Informacje o projekcie:

  • Branża: IT
  • Rodzaj projektu: Specialista ds. Zakupów IT w zespole Biznesui Usług IT
  • Lokalizacja: Centrum Warszawy
  • Wymagany język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Czas zatrudnienia: do końca lipca 2019 roku

Opis stanowiska:

  • Wsparcie w projektach infrastrukturalnych oraz projektach biznesowych,
  • Procesowanie zakupów IT dla całej organizacji,
  • Procesowanie umów handlowych z dostawcą - tworzenie, negocjowanie warunków oraz nadzór nad realizacją umów i zamówień,
  • Monitorowanie dostaw oraz jakości współpracy z dostawcami
  • Kontrola wydatków i raportowanie realizacji budżetu w departamencie IT,
  • Koordynowanie procesu obiegu faktur i umów w dziale Systemów,
  • Zarządzanie licencjami systemowymi,
  • Administracja środkami trwałymi IT

Wymagania:

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe z zakresu Informatyki, Ekonomii, Administracji i Zarządzania lub pokrewne
  • Biegła znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Samodzielność, inicjatywa i dynamika w działaniu,
  • Komunikatywność oraz nastawienie na współpracę,
  • Operatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Mile widziana: podstawowa znajomość sprzętu IT (serwery, urządzenia sieciowe, stacje robocze)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego i samorealizacji: szkolenia, konferencje i warsztaty,
  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych – opieka medyczna, karta Multisport
  • elastyczne godziny pracy – w ramach możliwości oferowanych na Twoim stanowisku,
  • przyjazne środowisko pracy, oparte na wzajemnym szacunku, uczciwości i współpracy,
  • atrakcyjny system motywacyjny – premie, nagrody dla najlepszych pracowników

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.