ManpowerGroup Sp. z o.o.

Spawacz

Miejsce pracy: Blonie, Wyszogrod, Sochaczew, Zakroczym

Co możemy Ci zaoferować?

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednią z pracodawcą
  • Stawkę od 20-27zł brutto (w zależności od doświadczenia)
  • Pracę od pon do pt systemie trzyzmianowym
  • Bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, ubezpieczenie za 1zł I wiele innych)
  • Bezpłatny transport oraz możliwość zorganizowania go z Twojej miejscowości

Wymagamy:

  • Aktualnego Uprawnienia MAG lub TIG
  • Wykształcenia min. Zawodowego

Twoje zadania to:

  • Spawanie ręczne lub za pomocą robotą
  • Kontrola procesu produkcyjnego

Jesteś zainteresowany? Aplikuj lub Napisz sms o treści SB na numer 606 428 087!

Miejsce pracy: Błonie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials