Spawacz TIG we Francji

Work Service Express

Francja, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Francja »

Zadania:

• Spawanie jednostronne, dwustronne
• montaż oraz szczepianie materiału
• praca ze stalą zwykłą, czarną S235 do S355,
• zgrzewanie ultradźwiękowe, metoda magnetoskopowa.

Wymagania::

• doświadczenie w spawaniu metodą Tig
• doświadczenie w zgrzewaniu ultradźwiękowym
• doświadczenie w pracy za granicą
• samodzielność
• czytanie rysunku technicznego
• aktualny certyfikat spawalniczy TIG/ w przypadku jego braku możliwość wzięcia udziału w próbkach spawalniczych

Oferujemy :
wynagrodzenie: - 10,00 euro/h + 3,60 euro premia żywieniowa/dzień + 2,50 euro premia godzinowa
- nadgodziny
- polską umowę na pełny etat
- zakwaterowanie
- opiekę koordynatora
- możliwość nawiązania długofalowej współpracy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij Swoje CV!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.