SPAWACZ STOCZNIOWY MAG 136 (bez znajomości języka!)

Work Service Express

Francja, zagranica

Miejsce pracy: Francja

OFERUJEMY:

• dobre wynagrodzenie ok 2450 € netto (na rękę),
• dodatek za dojazd Polska – Francja / Francja – Polska,
• zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,
• bezpłatne zakwaterowanie,
• płatny urlop wypoczynkowy (w razie niewykorzystania – wypłata ekwiwalentu)
• składki ZUS jak od średniej krajowej,
• wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas do 10-go każdego miesiąca (w € lub PLN),
• gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach – dla dobrych pracowników zawsze znajdziemy dobry projekt,
• możliwość długotrwałego zatrudnienia – Ty decydujesz ile z nami pracujesz,
• dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu w wysokości do 130 € miesięcznie
• darmową odzież roboczą,
• pokrywamy koszt badań lekarskich,
• na projekcie gwarantujemy opiekę profesjonalnego, polskojęzycznego koordynatora.

MILE WIDZIANE:

• możliwość wyjazdu własnym samochodem (dodatek amortyzacyjny – 130 €!)
• mile widziana znajomość j. francuskiego – dodatek 100 €,

TWOJE ZADANIA

• spawanie elementów kadłuba i wyposażenia statku na podstawie rysunku technicznego,
• obsługa suwnicy

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

• certyfikat spawalniczy MAG 136,
• uprawnienia do obsługi suwnicy,
• uprawnienia na wózek widłowy,
• umiejętność czytania rysunku technicznego,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.