Spawacz , praca od sierpnia, września

Work Service Express

Francja, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Francja »

Nasza firma specjalizuje się w delegowaniu pracowników do pracy za granicą.
Stale rekrutujemy wyspecjalizowanych pracowników na stanowisko spawacz, monter głównie do Francji.

Zadania na stanowisku pracy:

Spawanie różnych elementów konstrukcji, naczep, rur
- w zależności od kontraktu u danego Klienta we Francji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Udokumentowane doświadczenie w pracy jako spawacz minimum 2 lata
  • Aktualny certyfikat spawalniczy
  • Dokładność - kontrola spawów
  • Samodzielność na podanym stanowisku pracy
  • Dyspozycyjność

Możliwość wykorzystania własnego auta na wyjazd będzie dodatkowym atutem

Oferujemy na tym stanowisku :

  • polską umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie na poziomie od 1700 euro netto /miesiąc
  • zakwaterowanie
  • wsparcie polskiego koordynatora na miejscu