Spawacz Mig Mag Monter zbiorników Belgia

EastGate Recruitment

Belgia, Bruksela, zagranica

Opis stanowiska pracy

1. Spawaczy Mig / Mag
2. Monterów zbiorników

Obowiązki:

  •  spawacz: Spawanie warstw graniowych szwów podłużnych i okrągłych (spoina czołowa) w dużych cylindrach
  • monter: montaż zbiorników zgodnie z rysunkiem technicznym

Oferujemy:
·   belgijska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
·   Wynagrodzenie: od 17.66 Euro/brutto za godzinę + dodatki za nadgodziny i pracę zmianową
- Zwrot za dojazd do pracy I ubezpieczenie
- zakwaterowanie płatne 80 Euro za tydzień

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim na adres mailowy:

w temacie prosimy wpisać "Spawacz MIG MAG Belgia lub Monter zbiorników Belgia"

Wymagania

komunikatywna znajomość angielskiego

spawacz: doświadczenie w spawaniu blach, certyfikat Mig / Mag

monter:  doświadczenie w montażu, czytanie rysunków technicznych.

prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

EastGateRecruitment jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Rejestru ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna