Sourcing Manager

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Ososba na tym stanoiwsku będzie odpowiedzialna za zefiniowanie i realizację strategii zakupów bezpośrednich kategorii elektronika (ogniwa, komponenty, gotowe produkty) w obszarze całej spółki.

Informacje o kliencie

Firma dystrybucyjno-produkcyjna - jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie, planująca aktywnie uczestniczyć w nadchodzącej rewolucji w elektromobilności.

Opis stanowiska

  • Definiowanie i realizacja strategii zakupów bezpośrednich kategorii elektronika
  • Zarządzanie podległym zespołem kupców
  • Poszukiwanie nowych dostawców oraz rozwój i zarządzanie istniejącym panelem
  • Tworzenie i wdrażanie nowych narzędzi oraz procedur
  • Współpraca z innymi działami w celu dostosowania strategii do firmy i wymagań biznesowych
  • Ścisła współpraca z działem jakości w celu odpowiedniej weryfikacji i walidacji nowych dostawców
  • Osiąganie założonych celów finansowych i poza finansowych przy użyciu metod optymalizacji kosztów
  • Raportowanie wyników
  • Negocjacja i zarządzanie kontraktami w podległej kategorii
  • Wprowadzanie zmian w procesie zakupów z zapewnieniem wydajności oraz przejrzystości procesu
  • Działanie w oparciu o KPI
  • Szkolenie, mentoring i wsparcie innych zespołów w obszarze procedur zakupowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe o profilu kierunkowym, np. handel zagraniczny, ekonomia i podobne
  • 5 lat doświadczenia w obszarze zarządzania zakupami bezpośrednio produkcyjnych na poziomie EMEA/Global w kategorii elektronika
  • Minimum rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Język angielski - poziom C1
  • Doświadczenie w obszarze zakupów baterii, ogniw lub komponentów do systemów bateryjnych będzie dodatkowym atutem
  • Wysokie zdolności negocjacyjne i prezentacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolności analityczne, wysoki poziom komunikacji interpersonalnej
  • Umiejętność prostego i przejrzystego przekazywania informacji na różnych poziomach organizacji

Oferujemy

  • Realny wpływ na procedury zakupowe w firmie oraz możliwość ich tworzenia od podstaw
  • Udział w uruchomieniu zakładu produkcyjnego z poziomu greenfield
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Realny wpływ na kształt firmy w perspektywie długoterminowej
  • Duża swoboda działania i realizacja najbardziej kreatywnych pomysłów
  • wysokie tempo pracy, innowacyjne, międzynarodowe projekty
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page