Sortowanie odzieży

Wiązowna Kościelna k. Otwocka, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • czynności związane z sortowaniem, praniem i składaniem odzieży używanej przez pracowników produkcji
  • skanowanie i naprawa odzieży

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy zmianowej
  • umiejętności manualne
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, Kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • pracę w miłym, kompetentnym zespole
  • pracę w nowoczesnym, klimatyzowanym obiekcie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Praca dla studenta , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji