Solution Designer

Michael Page

Błonie, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest międzynarodowa firma logistyczna będąca liderem w obszarze e-commerce. W związku z stabilnym rozwojem organizacja poszukuję osób na stanowisko Solution Designer.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta szukamy osób na stanowisko Solution Designer. Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę z Klientami Biznesowym, przygotowanie dokumentów do przetargów, kalkulacji i analiz.

Opis stanowiska

  • Przygotowanie dokumentów do przetargów, zbierane i analizowanie danych, przygotowanie wkładu do kalkulacji
  • Współpraca z Business Developerami, Project Managerami w celu przygotowania odpowiedniej oferty dla klienta
  • Identyfikacja i analiza problemów źródłowych w procesach magazynowych
  • Prezentowanie własnych pomysłów i rozwiązań na spotkaniach z klientami biznesowymi
  • Uczestnictwo we wdrażaniu rozwiązań na projektach

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, transport, zarządzanie
  • 2-5 lat doświadczenia na stanowisku Analityka Procesów Logistycznych, Solution Designera
  • Wymagana praktyczna znajomość procesów logistycznych poparta przykładami
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym - warunek konieczny
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Excel - zaawansowany, Word, Power Point)

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
  • Elastyczne godziny pracy, home office
  • Lokalizacja: Błonie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Błonie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page