Billennium Sp. z o.o.

Software Tester

Miejsce pracy: Warszawa, Olsztyn

Obowiązki:

  • Tworzenie przypadków/scenariuszy testowych do weryfikacji nowych wymagań i procesów biznesowych; współtworzenie planów testów
  • Aktualizacje i tworzenie nowych scenariuszy regresji do istniejących systemów, aplikacji oraz procesów biznesowych w organizacji
  • Testy funkcjonalne i procesowe na środowiskach
  • Raportowanie wyników przeprowadzonych testów

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku testera oprogramowania lub analogicznym
  • Mile widziana znajomość składni języka SQL oraz narzędzi Bug Tracking
  • Podstawowa znajomość języków Java i/lub JavaScript
  • Posiadanie certyfikatu ISTQB jest dodatkowym atutem
  • Wysoka dokładność i rzetelność
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, karta sportowa)
  • Możliwość wyboru formy współpracy (umowa o pracę lub B2B)
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.