Software Test Automation Engineer C#

Power Media

Kraków, małopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma tworząca nowoczesne rozwiązania IT z zakresu bezpieczeństwa publicznego. Oprogramowanie, które tworzą w dziedzinie komunikacji/oprogramowania/wideo pomaga instytucjom takim jak straż pożarna, policja, służba zdrowia, wojsko pracować bezpiecznie i wydajnie.

Projekt do którego poszukujemy .Net Developerów będzie dotyczył pracy nad systemem odpowiedzialnym za zarządzanie incydentami i zasobami. Główne cele projektu to usprawnianie, wychwytywanie, korelację i dystrybucję w czasie rzeczywistym informacji o kluczowym znaczeniu dla pracowników bezpieczeństwa publicznego.

Aktualnie poszukujemy osoby testera oprogramowania z umiejętnościami programistycznymi.

Twoimi zadaniami będą między innymi:

  • Utrzymanie, rozwijanie i tworzenie zautomatyzowanych struktur testowych
  • Utrzymanie i rozwój narzędzi testowych
  • Implementacja CI/CD w procesie testowym
  • Automatyzacja scenariuszów testowych
  • Uruchamianie i analizowanie testów

Ta Praca Jest Dla Ciebie Jeżeli:

  • Posiadasz wyższe wykształcenie techniczne
  • Masz min. 2 lata doświadczenia zawodowego w automatyzowaniu
  • Dobrze znasz C#/ .Net jak i jeden z innym języków skryptowych np. Python/ Powershell
  • Narzędzia i techniki CI/CD (Jenkins, AzureDevOps) nie są Ci obce
  • Masz doświadczenie w testowaniu GUI

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Wiedza i umiejętność korzystania z Framework Selenium lub Appium
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami i technikami testów wydajnościowych
  • Znajomość JavaScript/ Angular

Klient Oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym zespole z najnowocześniejszym technologiami
  • Podwyższone koszty uzyskania przychodu
  • Elastyczne godziny pracy (start między 7:00-10:00)
  • Komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe, boisko do siatkówki)
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
  • Imprezy integracyjne
  • Pakiet szkoleń i szerokie możliwości rozwoju
  • Stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media