Software Engineer(Embedded C/ C++)

Łódź, łódzkie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

9-16-62695

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, która jest w fazie dużego rozwoju i rozbudowy działów R&D, poszukujemy Kandydatów, którzy chcą rozwijać się na stanowisku: Software Engineer (Embedded C/C++)

Zakres obowiązków:
-Współpraca z międzynarodowymi zespołami inżynierów
-Prowadzenie globalnych projektów
-Rozwój oprogramowania systemów wbudowanych (programowanie niskopoziomowe)
-Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji komponentów oprogramowania
-Analiza architektury oprogramowania w oparciu o specjalistyczne narzędzia branżowe

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunkowe w obszarze Elektronik/IT)
-Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
-Doświadczenie w obszarze programowania niskopoziomowego (języki C i C++)
-Dodatkowym atutem będzie znajomość systemów wbudowanych i architektury mikrokontrolerów

Korzyści:
- Pakiet benefitów oraz szkoleń wdrożeniowo-stanowiskowych
- Pakiet relokacyjny
- Możliwość rozwoju wśród ekspertów w zakresie elektroniki dla branży Automotive
- Możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich
- Udział w licznych projektach nowych uruchomień
- hybdrydowy system pracy
- elastyczne godziny pracy

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - ERP