Social Media & Influencer Relations Specialist

365 agencja Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nazywamy się 365 agencja, bo Dbamy o marki każdego dnia.
Obecnie poszukujemy kreatywnego Social Media & Influencer Relations Specialist!

Chcesz do nas dołączyć i rozwijać komunikację rozpoznawalnych marek w mediach społecznościowych? Wyślij swoją aplikację już dziś!

Do Twoich zadań należeć będzie:
- tworzenie angażujących treści: grafik i materiałów wideo na profile Klientów na Facebooku, Instagramie i Twitterze
- copywriting - opracowywanie treści tekstowych
- administracja profili w mediach społecznościowych
- moderacja profili i obsługa klienta
- współpraca z influencerami

Co oferujemy?
- pracę w kreatywnym środowisku, w agencji z ponad 12-letnim doświadczeniem w klimatycznym biurze na krakowskim Zabłociu
- możliwość rozwoju i współpracy z rozpoznawalnymi markami z kraju i zagranicy

Wymagania

Wyślij swoją aplikację jeśli:
- interesujesz się mediami społecznościowymi i znasz aktualne trendy
- posiadasz minimum rok doświadczenia w tworzeniu postów i krótkich tekstów
- znasz podstawy Photoshopa
- bezbłędnie posługujesz się językiem polskim
- bez problemów komunikujesz się w języku angielskim
- chcesz się rozwijać i masz głowę pełną pomysłów
- jesteś rzetelny i zawsze dotrzymujesz terminów

Prezentacja firmy

W 365 agencja budujemy marki i dbamy o nie każdego dnia.<br/><br/>Wierzy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Internet / e-commerce