Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko ślusarz - spawacz w serwisie samochodów dostawczych i ciężarowych.

Do obowiązków kandydata będzie należała szeroko rozumiana obróbka stali tj. szlifowanie, wiercenie, spawanie.

Mile widziane uprawnienia MIG/TIG.

Dołącz do nas!

Prezentacja firmy

Firmy Top Service Grzegorz Kądziela oraz GP TRUCK TRADING s.c. G. Kądzie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne