Ślusarz / Spawacz

Sokołów, k., Pruszków, Warszawa, mazowieckie

GP TRUCK TRADING

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko ślusarz - spawacz w serwisie samochodów dostawczych i ciężarowych.

Do obowiązków kandydata będzie należała szeroko rozumiana obróbka stali tj. szlifowanie, wiercenie, spawanie.

Mile widziane uprawnienia MIG/TIG.

Dołącz do nas!

Firmy Top Service Grzegorz Kądziela oraz GP TRUCK TRADING s.c. G. Kądziela A. Kądziela zajmują... się serwisowaniem samochodów dostawczych i ciężarowych oraz produkcją i sprzedażą specjalistycznych pojazdów komunalnych, budowlanych i innych.

Nasz obiekt znajduje się w Sokołowie koło Warszawy (między Jankami a Pruszkowem, 1 km od S8).

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne