Ślusarz - montażysta - KZN \

KZN "Bieżanów" Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • wykonywanie prac ślusarskich oraz operacji montażu rozjazdów i części rozjazdowych
  • praca w terenie w czasie gwarancyjnych przeglądów rozjazdów

Wymagania

Kogo szukamy:

  • fachowca w swojej dziedzinie, który zna rysunek techniczny
  • kogoś, kto może pochwalić się doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • osoby, która zna się na obróbce metalu (wykształcenie min. zawodowe)
  • i umie obsługiwać podstawowe narzędzia pomiarowe

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • pracę w dwóch zmianach: 6-14 oraz 14-22
  • stabilne warunki zatrudnienia w rozwijającej się polskiej firmie z przeszło 70 letnią ugruntowaną pozycją na rynku produkcyjnym
  • atrakcyjny pakiet benefitów: dofinansowania do wczasów pod gruszą, dopłaty do wypoczynku dzieci (zielone szkoły, kolonie i obozy), bonusy świąteczne, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie

Prezentacja firmy

Grupa KZN Bieżanów to wiodący producent kluczowych rozwiązań technicznyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
docelowo chcemy podjąć długotrwałą współpracę
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis