ManpowerGroup Sp. z o.o.

Ślusarz/ Mechanik

Miejsce pracy: Błonie

Nie wymagamy doświadczenia!

Zadania:

  • Bieżące usuwanie awarii form wtryskowych
  • Konserwacja, naprawa, regeneracja, czyszczenie form
  • Usprawnienia i modyfikowanie form
  • Ewidencja pracy w systemie komputerowym
  • Udział w realizacji polityki jakościowej i środowiskowej

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Podstawy znajomości mechaniki
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze etatu
  • Mile widziane wykształcenie lub doświadczenie jako ślusarz, mechanik lub w też w pokrewnym zawodzie

Oferta:

  • Stawka w przedziale 22-24 zł brutto/h (w tym 1,50 zł/h za frekwencję + 1,50 zł za wydajność)
  • Umowa o pracę
  • Praca w dniach pon.-pt. w godz. 6:00-14:00 i 14:00-22:00
  • Możliwość przejścia bezpośrednio w struktury firmy
  • Możliwość rozwoju, awansu i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials