Ślusarz hydrauliczny

workconcept service GmbH

Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy

Workconcept service GmbH od połowy 2012 roku z powodzeniem działa jako regionalny dostawca usług personalnych w środkowych Niemczech. Dzięki naszej istniejącej sieci jesteśmy w stanie szybko i łatwo znaleźć pożądaną pracę.

Nasze kluczowe cechy to:

  • Montaż zespołów hydraulicznych
  • Montaż linii (gięcie, regulacja i montaż rur)
  • Spawanie sczepne
  • Zadania konserwacyjne i naprawcze
  • Pracuj z rysunków

Zadania:

  • Szkolenie na montera hydraulicznego (m/k/d) lub równorzędne (inżynier mechatronik (m/k/d) lub mechanik przemysłowy (m/k/d) z dodatkowym szkoleniem)
  • Niezbędne jest doświadczenie w montażu elementów hydraulicznych
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego jest obowiązkowa

Umiejętności osobiste

  • Niezawodność
  • Zorientowany na zespół
  • Dokładny sposób pracy

Oferujemy:

  • Możemy pokryć koszty wymaganej przepustki spawacza i uprawnień dźwigu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa od 16,65 EUR do 23,94 EUR (po 12 miesiącach) brutto + dieta dzienna 14 EUR/28 EUR netto za przepracowany dzień)
  • Zakwaterowanie w niewielkiej odległości od miejsca pracy jest częściowo opłacane i organizowane przez pracodawcę
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony z niemieckim dostawcą usług personalnych
  • Niemiecka umowa o pracę z niemieckim ubezpieczeniem społecznym

Zainteresowane osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub niemieckim wraz z dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje zawodowe.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy