Technik serwisu pomp ciepła

workconcept service GmbH

Niemcy, cały kraj, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy, cały kraj

Workconcept Service GmbH to niemieckie przedsiębiorstwo które od 2012 roku z powodzeniem działa na niemieckim rynku pracy, świadcząc usługi w zakresie pośredniczenia w zatrudnianiu pracowników w każdej dziedzinie przemysłu. Naszym głównym zadaniem jest znalezienie w krótkim czasie dobrego, stabilnego i długotrwałego zatrudnienia. Jesteśmy uczciwą oraz kompetentną firmą działającą w ramach niemieckiego prawa pracy. Każdego pracownika traktujemy z szacunkiem i indywidualnie a oferty pracy dobieramy według posiadanego przez kandydata wykształcenia i kwalifikacji

Jobs ID 885

Miejsce zatrudnienia: w całym kraju, Niemcy

Wymiar pracy: pełen etat (40 godzin tygodniowo)

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Wynagrodzenie: zależne od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac kontrolnych, konserwacyjnych i serwisowych w zakresie klimatyzacji, systemów chłodniczych i pomp ciepła
  • Testowanie parametrów systemu i procesów, mechaniczne i elektryczne rozwiązywanie problemów i usuwanie usterek
  • Przeprowadzanie konwersji w celu optymalizacji systemów
  • Instalowanie systemów lub ich części zgodnie z planem
  • Terminowa i ukierunkowana realizacja zadań
  • Zorientowana na usługi obsługa klienta i udział w dyżurach telefonicznych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niemiecką umową o pracę na czas nieokreslony
  • niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne
  • możliwość przejęcia przez klienta
  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
  • pewne i terminowe wynagrodzenie

Wymagania:

  • Ukończone szkolenie w branży metalowej (np. operator maszyny do cięcia)
  • Znajomość sterowania Heidenhain (5-osiowe)
  • W miarę możliwości kilkuletnie doświadczenie w mechanicznej obróbce narzędzi

Profil osobisty

  • Poczucie odpowiedzialności
  • Pracowitość, zręczność
  • Zrozumienie techniczne
  • Gotowość do wykonywania zadań
  • Umiejętność pracy w zespole, niezawodność
  • Gotowość do okazjonalnej pracy na dodatkowe zmiany w weekendy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy