Serwisant w branży medycznej

Kraków, małopolskie

ATERIMA WORK

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • Wspieranie działu serwisu zapewniając jego sprawne funkcjonowanie
  • Utrzymywanie standardów wysokiej jakości obsługi klienta/ użytkownika sprzętu
  • Wsparcie aktualnie trwających projektów

  • Znasz bardzo dobrze język angielski w mowie i piśmie
  • Posiadasz zdolności manualne
  • Masz czynne prawo jazdy kat. B
  • Masz wykształcenie techniczne (mile widziane)

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym (9:00 - 17:00)
  • Wynagrodzenie podstawowe od 3500 zł brutto/miesiąc
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie (branża medyczna)

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis