Serwisant urządzeń dźwignicowych - Elektryk (Brygadzista)

Michael Page

Warszawa, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba ta będzie odpowiadała za montaż i serwis urządzeń dźwignicowych na miejscu u Klienta.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, jednego z największych na świecie producentów systemów podnoszenia, poszukujemy osoby na stanowisko Serwisant urządzeń dźwignicowych - Elektryk (brygadzista).

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będą:

  • Ocena stanu technicznego urządzeń dźwigowych,
  • Serwis oraz konserwacja urządzeń dźwigowych bezpośrednio u Klienta,
  • Świadczenie usług serwisowych i montażowych urządzeń dźwignicowych,
  • Sporządzanie raportów serwisowych i doradztwo techniczne na rzecz Klienta,
  • Modernizacja urządzeń,
  • Współpraca z Klientem.

Profil kandydata

Wymagamy:

  • Wykształcenia min. średniego o kierunku technicznym lub zasadniczym zawodowym (elektryk),
  • Przynajmniej 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomości budowy urządzeń transportu bliskiego,
  • Znajomości zagadnień DTR dla suwnic, żurawi oraz wciągników,
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • Uprawnień elektrycznych: SEP E i D (do 1kV),
  • Uprawnień na konserwację urządzeń transportu bliskiego E i M (suwnice, żurawie a także wciągniki),
  • Uprawnień do obsługi suwnic I S,
  • Uprawnień UDT do obsługi wózków jezdniowych i platform samojezdnych (I WJO, II WJO, I P),
  • Uprawnień UDT spawalnicze w metodzie MIG 111 i 135
  • Zdolności do pracy na wysokościach,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Umiejętności pracy zadaniowej.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stałą pracę w stabilnym przedsiębiorstwie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy z międzynarodowym kapitałem,
  • Samochód służbowy,
  • Pakiet medyczny,
  • Umowę o pracę.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page