Serwisant maszyn i urządzeń

Smart Hunter

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

OFERTA PRACODAWCY:

  • zatrudnie na umowę o pracę w stabilnej firmie (20 lat na rynku)
  • praca w systemie jednozmianowym w godz. 7.00 - 15.00
  • praca w zgranym 3 osobowym Zespole
  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia w wysokości:
    okres próbny 5548 zł brutto ( 4000 zł netto) - umowa zlecenie (3 miesiące)
    po okresie próbnym 6117 zł brutto (4500 zł netto) - umowa o pracę - w przypadku posiadania prawa jazdy kat. C
  • mieć możliwość pracy w nadgodzinach płatnych:
    po godz. 15:00 - 45 zł /h, po godz. 20:00 - 60 zł /h, sobota 60 zł/h, niedziela 100 zł/h

Średnie zarobki osoby posiadającej doświadczenie w serwisie i naprawie maszyn przemysłowych, posiadającej prawo jazdy kat C w firmie naszego Klienta kształtują się na poziomie 6000 zł - 8000 zł netto.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie (kierunek, specjalność) : min. zawodowe (preferowane techniczne - mechanika ogólna, samochodowa)
  • doświadczenie zawodowe: nie wymagane (mile widziane 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku branża np. mechanika maszyn, utrzymanie ruchu)
  • wymagane prawo jazdy kat. B (mile widziane prawo jazdy kat. C, lub gotowość do jego uzyskania - tego wymaga samochód serwisowy)
  • gotowość do dyspozycyjności oraz pracy w nadgodzinach
  • znajomość mechaniki ogólnej, mechaniki maszyn, hydrauliki
  • umiejętność naprawy maszyn i diagnozowania usterek
  • łatwość w przyswajaniu wiedzy
  • zaradność
  • komunikatywność
  • nastawienie na pracę zespołową

ZADANIA:

  • utrzymywanie w należytym stanie technicznym urządzeń mechanicznych i hydraulicznych w firmie oraz u klienta
  • usuwanie usterek i awarii
  • dokonywanie napraw
  • zarządzanie wyposażaniem maszynowym firmy
  • dokonywanie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń w firmie oraz u klienta
  • dokonywanie konserwacji urządzeń mechanicznych
  • wykonywanie robót ślusarskich z zakresu remontów maszyn i urządzeń
  • przestrzeganie terminowości dokonywania badań technicznych - dopuszczających do ruchu określone urządzenia mechaniczne
  • zakuwanie przewodów hydraulicznych

Prezentacja firmy

Smart Hunter realizuje projekty rekrutacyjne na różne poziomy stanowisk ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis