Serwisant maszyn i urządzeń elektrycznych! 8:00 - 16:00

Pruszków, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydata dla naszego Klienta, producenta maszyn i urządzeń elektrycznych i spalinowych.

Wymagania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Naprawa maszyn i urządzeń elektrycznych produkowanych przez naszego Klienta
  • Serwis maszyn i urządzeń
  • Dbanie o kulturę i porządek na stanowisku pracy
  • Wprowadzanie danych dotyczących maszyn do systemu
  • Transport maszyn i ich części z magazynu

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Wykształcenie techniczne elektryczne lub mechaniczne.
  • Uprawnienia SEP do 1KV lub gotowość do ich zdobycia.
  • Mile widziane doświadczenie w naprawach maszyn i urządzeń elektrycznych i/lub spalinowych.

CO OFERUJEMY?

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
  • 13sta pensja oraz dodatkowo roczna premia wynikająca z obrotu firmy!
  • Bony na Święta Bożego Narodzenia oraz Wielkanoc
  • Praca w miejscu: Pruszków; Moszna Parcela

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
5.000,00 zł - 7.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
13sta pensja, bonus roczny, bony na Swięta Bożego Narodzenia oraz Wielkanoc
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Inżynieria , Praca Praca fizyczna