Serwisant / Instalator

Sat-System

Łomianki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

·            Sprawdzanie instalacji audio-wizualnych zgodnie z dokumentacją techniczną,

·            Montaż urządzeń automatyki i telekomunikacji,

·            Wykonywanie podłączeń elektrycznych i teletechnicznych,

·            Pomoc w serwisowaniu sprzętu,

Wymagania

·            Średnie techniczne wykształcenie (mile widziane związane z elektryką lub elektroniką).

·            Podstawowej wiedzy o branży AV/IT.

·            Umiejętności obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych.

·            Umiejętności czytania schematów i dokumentacji technicznej.

·            Organizacji pracy własnej i współpracy z zespołem,

·            Czynnego prawa jazdy kategorii B.

Prezentacja firmy

Firma Teletechniczna

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja