Serwisant HVAC - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowego wiodącego na rynku dostawcy komfortowych systemów klimatyzacyjnych, poszukujemy kandydatów na stanowisko serwisantów ds. wentylacji i klimatyzacji.

Serwisant HVACMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Serwis i uruchomienia urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych,
  • Usuwanie awarii,
  • Uruchomienia sprzedawanych urządzeń i systemów,
  • Utrzymywanie urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych w ruchu.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe,
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej i chłodniczej,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane uprawnienia branżowe (F-gaz, SEP do 1kV, lutownicze, zbiorniki ciśnieniowe itp.),
  • Chęci do stałego podnoszenia posiadanych umiejętności i kwalifikacji,
  • Umiejętności zastosowania teorii w praktyce i rozwiązywania problemów technicznych,
  • Dobrej organizacji pracy, samodzielności przy wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Gotowości do podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Wszystkie narzędzia koniecznie do wykonywania pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.