serwisant, elektromechanik - serwis, produkcja

ToRoPoL Sp. z o.o.

03-620 Warszawa -Targówek, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

1. naprawa urządzeń elektromechanicznych w siedzibie firmy oraz u klienta

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia

• atrakcyjne wynagrodzenie

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• możliwość rozwoju zawodowego

• pracę w młodym zespole

• miłą atmosferę pracy

Wymagania

1. podstawowa znajomość mechaniki i elektryki

2. doświadczenie w serwisie i montażu instalacji chłodniczych będzie dodatkowym atutem

3. dyspozycyjność – częste wyjazdy do klientów z całej Polski

4. prawo jazdy kat. B

5. wykształcenie minimum średnie

6. podstawowa znajomość języka angielskiego

7. podstawowa znajomość programu MS Word i MS Excell

8. dobra organizacja pracy

9. komunikatywność

10. umiejętność pracy zespołowej

11.samodzielność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Prezentacja firmy

Firma ToRoPoL istnieje na polskim rynku od 1989 roku. Zajmujemy się dyst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji