Serwisant-elektromechanik mobilny

Asistwork Sp z o.o.

Złotkowo, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Wymagamy:

- prawo jazdy kat. B czynne

- podstawowa wiedza z zakresu automatyki, elektroniki

- umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych

- doświadczenie na stanowisku serwisanta/ elektromechanika -mile widziane

- uprawnienia spawalnicze (MAG 135) oraz SEP (do 1 Kw) – mile widziane

Oferujemy:
- umowę o pracę bezpośrednio przez pracodawcę

- wynagrodzenie w przedziale 5000-8000 zł brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia

- premia 300 zł brutto za przepracowany miesiąc bez zwolnienia chorobowego
- auto służbowe

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 – do uzgodnienia

- miesięczne wdrożenie stanowiskowe

- możliwość zrobienia uprawnień spawalniczych oraz energetycznych

- wygodny proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna i zaproszenie na spotkanie bezpośrednio w firmie z przełożonym

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy