Senior System Engineer

Power Media

Kraków, małopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma tworząca nowoczesne rozwiązania IT z zakresu bezpieczeństwa publicznego. Oprogramowanie, które tworzy pomaga instytucjom takim jak straż pożarna, policja, służba zdrowia, wojsko etc. Aplikacje zapewniają możliwość komunikacji głosowej i transmisji danych w czasie rzeczywistym za pomocą inteligentnej sieci.

Osoba na tym stanowisku będzie częścią zespołu wysoko wykwalifikowanych inżynierów systemowych i architektów systemów pracujących nad systemami komunikacji nowej generacji dla bezpieczeństwa publicznego. Projekt dotyczy kompleksowych  rozwiązań, zaczynając od definiowania propozycji rozwiązań, definiowania przypadków użycia, tworzenia projektów i specyfikacji. Inżynierowie będą mieli możliwość podróżowania i uczestniczenia w innych obiektach firmy

Obowiązki:

Do projektu poszukujemy inżyniera systemu, który będzie częścią zespołu projektującego systemy o znaczeniu krytycznym. Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało:

  • współpraca z zespołem biznesowym i innymi architektami w celu zdefiniowania rozwiązań dla systemów telekomunikacyjnych.
  • ścisła współpraca z zespołami programistów w Krakowie, ale także z zewnętrznymi dostawcami i zespołami projektowymi dla konkretnych projektów klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum 4-letnie doświadczenie w inżynierii / architekturze systemów, najlepiej w dziedzinie systemów przetwarzania połączeń i wiadomości w czasie rzeczywistym (np. komunikacja głosowa oparta na protokole IP).
  • doświadczenie w specyfikacji / analizie / dekompozycji wymagań, ale także umiejętność prowadzenia projektu przez cały cykl rozwoju (od sformułowania do wdrożenia).
  • praktyczne doświadczenie z technologiami takimi jak Erlang / Elixir
  • umiejętność programowania  w  C / C ++,
  • znajomość protokołu SIP.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym zespole)

Mile widziane:

  • znajomość standardów telekomunikacyjnych (w szczególności - 3GPP Rel14 + MCPTT / MCx, ETSI TETRA itp.)
  • doświadczenie w pracy z Agile

Firma oferuje:

  • długofalową, bezpośrednią współpracę(nie outsourcing) w oparciu o umowę o pracę
  • komfortowe warunki pracy (nielimitowany dostęp do napojów, świeże owoce, miejsca do gry w piłkarzyki, biura wysokiej klasy, miejsce parkingowe)
  • elastyczne godziny pracy
  • szeroką ofertę zniżkową w placówkach kulturalnych i punktach usługowych,
  • dostęp do centrum odnowy biologicznej
  • roczny system podwyżek i bonusów motywacyjnych
  • możliwość dofinansowania edukacji, kursy języków obcych
  • szkolenia i szerokie możliwości rozwoju
  • bogate zaplecze socjalne: kuchnie z ekspresami do kawy i telewizorami, rest room’y, stołówki i lunch bar na miejscu
  • boisko do siatkówki i miejsce do grillowania obok biura
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • prywatne ubezpieczenie medyczne i dentystyczne dla pracowników i ich rodzin
  • brak dress code
  • dla osób spoza województwa małopolskiego – pakiet relokacyjny

Prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media