Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2018.
Oferta wyróżniona

Senior SEM Specialist

Warsaw, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest agencja marketingu efektywnościowego, będąca częścią dużej grupy mediowej. Agencja wykorzystująca szerokie spektrum narzędzi digitalowych. Są ludźmi skupionymi na celu i efektywności zaplanowanych działań. Swoją digitalową aktywnością wspierają rozwój i efektywność wielu dużych firm działających w sektorze e-commerce. Z uwagi na powiększające się portfolio klientów i ciągły rozwój usług pragniemy powiększyć zespół właśnie z Tobą. Poszukujemy osoby, na stanowisko Senior SEM Specialist:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • wykorzystywanie narzędzi takich jak Google Analytics, Google Tag Manager w prowadzeniu, optymalizacji i analizie kampanii
  • przeprowadzanie audytu kont AdWords
  • rekomendowanie działań optymalizacyjnych pod kątem celów biznesowych, monitorowanie KPI
  • przygotowywanie oraz przeprowadzanie szkoleń i prezentacji dla klienta, a także wewnątrz organizacji
  • koordynację i wsparcie pracy młodszych członków zespołu

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnej realizacji kampanii Google Ads
  • bardzo dobrą znajomość systemu Google ADS 360
  • doświadczenie w prowadzeniue kampanii Google ADS nakierowanych na sprzedaż i konwersję
  • biegłą znajomość Edytora ADS oraz MS Office
  • doświadczenie w analizie i ocenie efektywności prowadzonych działań online
  • samodzielność, kreatywność, inicjatywę w działaniu
  • znajomość trendów w digital marketingu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Nasz klient oferuje:

  • pracę w jednym z największych zespółów SEM w Polsce
  • podejście sprzyjające rozwojowi zawodowemu (programy rozwojowe)
  • perspektywę stałego zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • atmosferę podnoszącą komfort pracy (liczne inicjatywy wewnętrzne)
  • pakiet benefitów
  • pracę od poniedziałku do czwartku w godzinach 9 - 17, w piątki 9 – 15

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media