Senior Project Engineer

Lublin, mazowieckie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Lublin
NR REF.: 1129970

Dla naszego Klientaposzukujemy obecnie kandydatów do pracy na stanowisku Senior Project Engineer. Zakład produkcyjny mieści się w bliskich okolicach Lublina.

Osoba zatrudniona na tym stanowiskubędzie odpowiedzialna za prowadzenie projektów dotyczących nowych maszyn, ich wybór oraz implementację w celu rozwijania nowych produktów. Będzie identyfikowała potrzeby oraz prowadziła projekty optymalizujące koszty przemysłowe. Będzie odpowiedzialna za projekty od momentu przedstawienia pomysłu aż po jego realizację. W zakres odpowiedzialności wchodzi również planowanie i zarządzanie budżetem, jak również terminowością powierzonych projektów inwestycyjnych. Na co dzień będzie współpracować ze wszystkimi działami firmy, przede wszystkim z działem R&D, Produkcją i Jakością. Osoba na tym stanowisku będzie prowadzić projekty w fabryce w Polsce, ale również w fabrykach na terenie Europy.

Od Kandydatów oczekujemywykształcenia wyższego technicznego oraz min. 3 – 4 lat doświadczenia na podobnym stanowisku - w obszarze prowadzenia projektów technicznych w zakładzie produkcyjnym. Mile widziane będzie doświadczenie w sektorze FMCG. Poszukujemy Kandydatów z sukcesami we wprowadzaniu optymalizacji i udoskonalaniu pracy maszyn oraz całego procesu produkcyjnego. Wymogiem koniecznym jest umiejętność czytania, interpretowania i projektowania dokumentacji technicznej; dobra obsługa programu AutoCad; znajomość narzędzi Lean Manufacturing oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Poszukujemy Kandydatów wykazujących się innowacyjnością, kreatywnością, dobrze planujących pracę własną, komunikatywnych, z rozwiniętymi umiejętnościami analitycznymi oraz otwartych na zagraniczne podróże służbowe (ok 25%).

Nasz Klient oferujeatrakcyjne wynagrodzenie, premię roczną, opiekę medyczną, pakiet socjalny, udział w międzynarodowych projektach, możliwość odbywania podróży po Europie.

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Praca na produkcji , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne , Praca Praca fizyczna