Senior Payroll and Administration Specialist (m/f/d)

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Oferta skierowana do expertów w obszarze kadrowo płacowym, chcących rozwijać się w tym obszarze w firmie produkcyjnej.

Informacje o kliencie

Praca w międzynarodowej organizacji, w firmie produkcyjnej znajdującej się w okolicach Krakowa.

Opis stanowiska

  • Samodzielne sporządzanie i naliczanie list płac dotyczących wynagrodzeń ze stosunku pracy i umów cywilnoprawnych dla około 300 pracowników
  • Przygotowywanie miesięcznych i rocznych deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS
  • Obsługa PPK
  • Sporządzanie raportów i rezerw
  • Przygotowywanie danych na potrzeby księgowości
  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji dla Pracowników
  • Bieżąca obsługa Pracowników

Profil kandydata

  • Minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnym naliczaniu list płac
  • Znajomość przepisów prawa pracy, ustawy o PDOF i ubezpieczeń społecznych
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętności analityczne i dobra znajomość Excela i systemu Płatnik
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i proaktywne nastawienie
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań i organizacji pracy własnej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku pracy
  • Wynagrodzenie + premia roczna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta lunchowa
  • Program poleceń pracowniczych
  • Dodatek wakacyjny
  • Karta Multisport
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page