Senior OTC Accountant with German - rekrutacja online

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Senior OTC Accountant with GermanMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Kontakt telefoniczny z klientami dotyczący płatności, odpowiadanie na wszelkie zapytania,
  • Wprowadzanie płatności przychodzących do systemu, obliczanie rezerwy na złe długi,
  • Terminowe przygotowywanie raportów dla klientów i interesariuszy finansowych,
  • Działanie w celu rozwiązania wszystkich wykrytych problemów,
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów dotyczących kwestii należności.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie procesu Cash Collection,
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Znajomość programu Excel, dodatkowym atutem będzie znajomość programu SAP,
  • Dbałość o szczegóły, zdolności numeryczne,
  • Umiejętności organizacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę w nowoczesnym biurze,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów zawierający między innymi: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz kursy językowe.

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa