Verita HR Polska Sp. z o.o.

Verita HR Polska tworzą profesjonaliści z nieszablonowym podejściem do rekrutacji i pasją do nowych technologii ((numer wpisu do rejestru 5694). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, budowania wizerunku pracodawcy z wyboru czy outsourcingu.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Senior .NET Developer

Miejsce pracy: Kraków

Zespół Tax GMS Technology zajmuje się wprowadzaniem najnowszych rozwiązań informatycznych do świata biznesu. Szczególnie skupiamy się na opodatkowaniu międzynarodowym oraz kosztach związanych z mobilnością pracowników (GMS – Global Mobility Services). Zespół tworzy ponad 20 osób rozproszonych pomiędzy biurami w Krakowie, oraz w Lozannie i Zurychu w Szwajcarii. Do grona naszych klientów należy wiele globalnych korporacji doceniających najwyższą jakość wytwarzanych przez nas produktów.

Zakres obowiązków:

Wsparcie Team Leadera
Tłumaczenie wymagań dla pozostałych programistów
Prowadzenie spotkań dotyczących planowania pracy w kooperacji z osobami zaangażowanymi w projekt (SCRUM/Agile)
Odpowiedzialność za stabilność aplikacji w środowisku klienckim
Dokonywanie oceny jakości kodu
Projektowanie i wdrażanie rozwiązań, oraz delegacja zadań
Udział w projektowaniu architektury systemów, oraz interfejsu użytkownika
Kontakt z klientem w sprawach wymagających technicznej wiedzy o projekcie

Wymagania:

Minimum 4 lat doświadczenia w pracy jako programista .NET
Zaawansowana znajomości programowania obiektowego (język C#, platforma .NET) oraz baz danych SQL (MS SQL Server)
Doświadczenia w tworzeniu aplikacji opartych na chmurze
Szeroka wiedza na temat tworzenia aplikacji webowych (ASP .NET, JavaScript/TypeScript)
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Zdolności analitycznych i organizacyjnych
Umiejętności pracy w zespole oraz w środowisku rozproszonym
Mile widziana znajomość następujących technologii, środowisk oraz podejść: TDD, BDD (Specflow), nUnit/xUnit, IoC, DI containers, SOLID, Angular/React, Kendo UI, Team City, Jira, Bitbucket, Git, Confluence, MS Azure/Cloud, Crystal Reports, SSRS, Signal R, Bootstrap, REST, Web API, WCF, windows services, async programming, web authorization/authentication

Oferta:

Konkurencyjne wynagrodzenie
Prestiż - praca dla firmy z Wielkiej Czwórki
Stabilne zatrudnienie
Międzynarodowe środowisko
Wolontariat pracowniczy
Program Corporate Wellness Care&Stay
Nowoczesna przestrzeń biurowa
Masaże w biurze
15 dofinansowanych sekcji sportowych
Imprezy integracyjne
Ubezpieczenie na życie
Bilety do kina i teatru
Karta multisport
Prywatna opieka medyczna
Przyjazne wprowadzenie do firmy
Wsparcie kolegów i przełożonych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.