Opis stanowiska pracy

7-16-58028
Wynagrodzenie: 13000 - 18000 PLN

Dla naszego Klienta z Katowic, międzynarodowej firmy o kapitale australijskim, specjalizującej się w tworzeniu rozwiązań i oprogramowania służącego do projektowania elektroniki poszukujemy Kandydatów na stanowisko Senior .NET Developera.

Projekt: Zespół tworzy oprogramowanie w ramach platformy chmurowej(jak również “on prem”), rozwiązania umożliwiające integrację z systemami zewnętrznymi takimi jak np. PLMy oraz zarządzanie i sterowanie procesami biznesowymi

Tech stack: .NET/ C# , WCF, WebAPI, .Net Core, REST API, Entity Framework, WebSocket, JVM, Java

Zakres obowiązków:
- rozwój warstwy back-endowej aplikacji;
- współpraca z innymi członkami zespołu w celu identyfikacji optymalnych rozwiązań;
- dostarczanie kodu najwyższej jakości;
- uczestniczenie w pełnym cyklu rozwoju produktów przy zastosowaniu metodyki Agile;

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne;
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 4 lata;
- doświadczenie z technologiami takimi jak .NET/ C# , WCF, WebAPI, .Net Core, REST API, Entity Framework, WebSocket
- przynajmniej podstawową wiedzę w obszarze JVM, Java;
- znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2;

Korzyści:
- Widełki płacowe 13-18 000 PLN brutto;
- prywatna opieka medyczna;
- ubezpieczenie na życie PZU;
- system Mybenefit cafeteria;
- dofinansowanie do posiłków- 400zl netto do pensji przy pracy w biurze;
- podwyższone koszty uzyskania przychodów (50% pracy to praca twórcza);

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca Internet / e-commerce