ITSELECTA

SENIOR KYC ANALYST

Od: ITSELECTA
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zaangażowanie w obsługę procesów KYC dla klientów korporacyjnych i bankowości inwestycyjnej przy zastosowaniu odpowiednich standardów krajowych.
  • Umiejętność obsługi klientów o różnych poziomach ryzyka (wysoki, średni i niski).
  • Doświadczenie związane z sankcjami OFAC / pep / adverse media screenings
  • Praca przy pomocy różnych aplikacji zewnętrznych, takich jak World Check, Accuity, Alacra, RDC, Lexis Nexis i zewnętrznych witrynach internetowych Google, Yahoo, sekretarz stanu, Rejestry firm itp.

Wymagania:

  • Ponad 3-6-lata doświadczenia, z czego 2-4-letnie doświadczenie w KYC
  • Język angielski na poziomie B2
  • Dobra znajomość MS Office
  • Silne umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej
  • Silne umiejętności decyzyjne i analityczne
  • Elastyczność w zakresie godzin pracy
  • Zdolność do pracy pod presją

Firma oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, szkolenia online i prowadzone przez instruktorów.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z nowymi technologiami, przy współpracy z zespołami globalnymi w celu przyczynienia się do realizacji kluczowych procesów bankowych.
  • Świadczenia społeczne
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym i międzynarodowym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.