Senior Java Developer

Kraków, małopolskie

Workforce Logiq

Opis stanowiska pracy

Workforce Logiq dla swojego Klienta w Krakowie, będącego liderem nowoczesnego sektora logistycznego w Polsce, poszukuje kandydata na stanowisko:

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało tworzenie i utrzymanie aplikacji- platformy wpierającej działania marketinowe, będącej autorskim produktem naszego Klienta.

Wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu aplikacji webowych
  • bardzo dobra znajomość języka JAVA 8 i technik obiektowych OOP
  • bardzo dobra znajomość Spring Framework, Hibernate, JUnit
  • znajomość wzorców projektowych i praktyk pisania czystego kodu
  • doświadczenie w tworzeniu skalowalnych systemów o wysokiej dostępności w technologiach opartych o JVM
  • dobra znajomość SQL
  • chęć tworzenia wysokiej jakości oprogramowania
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia

Mile widziane:

  • znajomość baz NoSQL, np. Cassandra
  • znajomość HTML, CSS, JS, AngularJS
  • obeznanie w technologiach rozproszonych i wiedza teoretyczna lub praktyczna o narzędziach typu Apache Kafka, Apache Spark, Spring Cloud

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o startup’owej atmosferze
  • specjalnie przygotowany cykl szkoleniowy,
  • dofinansowanie badań lekarskich, karta OK System, dofinansowanie kursów językowych, bilety do kina i teatru
  • elastyczny czas pracy, możliwość wyjazdów zagranicznych
  • oraz wiele, wiele innych orginalnych benefitów :)

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of workforce management... solutions that help organizations achieve greater management and financial control of their workforce and talent supply chains. Workforce Logiq's award-winning solutions, including its vendor-neutral Managed Services Program, enable procurement and human resources to improve visibility into contingent labor spend and talent pools, effectively manage and optimize contingent workforce program performance, and mitigate risks. Headquartered in Orlando, Workforce Logiq has global operations in the Americas, Europe, and Asia.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy