Opis stanowiska pracy

Dla naszego szwedzkiego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Senior Java Developer

z aktualnym doświadczeniem zawodowym oraz biegłym językiem angielskim

Miejsce pracy:
Göteborg , Szwecja

Firma:
Avinode

Zakres obowiązków:
Projektowanie i rozwijanie aplikacji opartych na technologii JEE
Współpraca z zespołem w procesie tworzenia oprogramowania
Praca na naszej infrastrukturze danych
Współpraca z CTO we wprowadzaniu ulepszeń w systemach i procesach

Oferujemy:
Wynagrodzenie 40.000 – 60.000 SEK w zależności od doświadczenia
Szwedzką umowę o pracę na czas nieokreślony
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
Dodatkowe pakiety socjalne

Na życzenie klienta, rekrutacja prowadzona jest przez CBR. Wszelkie próby kontaktu bezpośrednio z klientem wiążą się z dyskwalifikacją kandydata.

Wymagania

Bardzo dobra znajomość języka JAVA i obiektowych wzorców projektowych
Doświadczenie w modelowaniu danych, przechowywaniu i technikach dostępu
Biegła znajomość języka SQL
Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Znajomość data warehousing, ETL i star schema będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
16 800PLN - 25 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dostępne
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy