Cyclad Sp. z o.o.

Senior iOS Developer

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Praca zdalna lub Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: Bankowość, finanse, fintech start-up
  • Siedziba firmy: Warszawa
  • Praca zdalna: 100%
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: komunikatywny
  • Metodologia: Agile
  • Wynagrodzenie: do 960 PLN/dzień + VAT (B2B)
  • Tech stack: iOS, Swift, MVVM, MVC, Cocopods, RxSwift, GCP, ELK

Opis stanowiska:

  • Tworzenie wysokiej jakości kodu/oprogramowania
  • Tworzenie modułowych framework"ów
  • Rozwiązywanie problemów związanych z dostarczaniem oprogramowania
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na platformę iOS (4+)
  • Dobra znajomość języka Swift, mile widziane wcześniejsze doświadczenie z Objective-C
  • Dobra znajomość podstawowych struktur danych i algorytmów
  • Zrozumienie MVVM, MVC, wielowątkowości, ARC
  • Znajomość narzędzi CI/CD (np. Jenkins, Bitrise, TravisCI)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Mile widziane:

  • Znajomość Cocopods, SPM, RxSwift, REST Api, XCFrameworks
  • Znajomość komponentów GCP
  • ELK (ElasticSearch, Logstash, Kibana)
  • Znajomość Secure Enclave i zagadnień związanych z bezpieczeństwem urządzeń mobile
  • Doświadczenie z Apple Pay API

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na Twoim doświadczeniu i umiejętnościach
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Wkład w rozwój platformy globalnie przekształcającej branżę finansową
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę MultiSport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.