Senior GL Analyst with Spanish

HAYS

Warszawa, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1184253

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży biotechnologicznej, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie obliczeń i rejestrowanie transakcji w księgach rachunkowych;
    • Przygotowywanie zestawień bilansowych;
    • Przygotowywanie raportów dot. wyników finansowych firmy oraz analizy rentowności;
    • Kalkulacja VAT i CIT;
    • Księgowanie i rozliczanie transakcji związanych z należnościami w systemie księgowym;
    • Dostarczanie danych i wyjaśnień dla audytorów wewnętrznych i zewnętrznych;
    • Inne analizy wykonywane cyklicznie.

Wymagania pracodawcy:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w finansach i księgowości;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2/C1);
  • Zaawansowana znajomość j. hiszpańskiego (C1);
  • Zaawansowana znajomość programu Microsoft Excel;
  • Mile widziane doświadczenie z Oracle R12;
  • Kompetencje komunikacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

  • Pracę w modelu hybrydowym lube zdalną z okazjonalnym dojazdem do biura w celach integracyjnych;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + możliwość skorzystania z pakietu benefitów;
  • Umowę o pracę za naszym pośrednictwem na okres 12 miesięcy;
  • Możliwość dalszej współpracy w wewnętrznych strukturach organizacji;
  • Współpracę na rynek LATAM;
  • Biuro na Warszawskiej Woli.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse