Senior Financial Analyst

Michael Page

ok. Zawiercia, śląskie

Michael Page Michael Page

Starszy Analityk Finansowy będzie odpowiadać przede wszystkim za aktywne uczestniczenie przy wycenie nowych projektów. Musi wykazywać się doskonałą znajomością MS Excel, swobodnie posługiwać się językiem angielskim i posiadać wysoki poziom umiejętności interpersonalnych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest duża firma z branży produkcyjnej (automotive), zlokalizowana w okolicach Zawiercia. Systematycznie pozyskuje nowe projekty i rozpoczyna nowe uruchomienia, dzięki czemu można być pewnym stabilności swojego stanowiska i ze spokojem wiązać swoją przyszłość zawodową z tym Pracodawcą.

Opis stanowiska

  • Aktywne uczestniczenie w projektach Firmy w zakresie wycen,
  • przygotowywanie kosztorysów i ofert, odpowiadanie na zapytania klientów na podstawie otrzymanego opisu technicznego,
  • analiza dokumentacji technicznej,
  • przygotowanie i kompletacja dokumentów potrzebnych do wyceny,
  • kontakt z Działem Sprzedaży,
  • ścisła współpraca z działem produkcji, zakupów i innych w celu zgromadzenia niezbędnych informacji.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane finansowe, ekonomiczne),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • znajomość pakietu MS-Office, ze szczególnie dobrą znajomością MS Excel,
  • znajomość kosztorysowania,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

Oferujemy

  • Samodzielna praca, dająca dużo satysfakcji i dalszych możliwości rozwoju osobistego i zawodowego,
  • praca w środowisku międzynarodowym,
  • praca stacjonarna, od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 - 16:00.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: ok. Zawiercia
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page