Senior Financial Analyst - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
Senior Financial AnalystMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Prowadzenie miesięcznego procesu prognozowania, przy silnym wsparciu zespołu,
  • Analizowanie rzeczywistych wyników i ograniczanie ryzyka P&L,
  • Dostarczanie regularnych raportów i analiz dla zespołu sprzedaży oraz doraźnych raportów i prezentacji dla zarządu,
  • Analizowanie kluczowych wskaźników wydajności (sprzedaż, nowi/utraceni klienci, bezpośredni COGS i SG&A),
  • Wspieranie działań w zakresie finansów komercyjnych poprzez analizę mającą na celu zwiększenie przychodów,
  • Uczestnictwo w różnych projektach.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze controllingu i analizy finansowej,
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint), znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • Wiedza z zakresu zasad rachunkowości zarządczej oraz zasad rachunkowości finansowej (IFRS),
  • Biegła znajomość języka angielskiego, rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, a także zdolność do planowania i skutecznej organizacji z zachowaniem dbałości o szczegóły.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Możliwość pracy w nowoczesnym biurze w Krakowie,
  • Pracę w dynamicznym i zorientowanym na cel zespole,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, zawierający m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz kartę sportową.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.