Senior Embedded Linux Developer

Michael Page

Warszawa, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Senior Embedded Linux Developera będzie odpowiedzialna za tworzenie oprogramowania dla systemów wbudowanych produkowanych przez firmę.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma zajmująca się produkcją, utrzymaniem oraz rozwojem sprzętów przemysłowych. Jako firma z 150 letnim doświadczeniem współpracują oni międzynarodowo z wieloma firmami dostarczając dla nich najnowsze rozwiązania w obszarze przemysłowym.

Opis stanowiska

Projektowanie i implementacja solidnych komponentów oprogramowania dla istniejącego crossplatformowego (Cortex-A8 / Cortex-A7) middleware framework (komunikacja (fieldbus / TCP/IP / Bluetooth / WLAN), integracja procesów dla wbudowanej bramki IoT z systemem Linux

Projektowanie i implementacja niestandardowej łączności urządzeń IoT w oparciu o MQTT

Utrzymanie i rozszerzanie pakietu oprogramowania w oparciu o Yocto i Jenkins

Połączenie urządzeń oparte na protokołach RS485

Utrzymanie platformy i dokumentacja

Samodzielna realizacja przyjętych zadań

Profil kandydata

Praktyczne doświadczenie oraz wiedza następujących zagadnień:

System operacyjny: Embedded Linux on ARM Cortex-A8 / A7 środowisko wieloprocesowe

Języki programowania: C++, C, bash, Rust (mile widziany)

CI/CD: Jenkins

Praktyczne doświadczenie w obszarze embedde

Znajomość podstaw protokołów transmisji, sieci, bus technoologies, IoT

Mile widziana znajomość QT i QML

Niezależność i ustrukturyzowany styl pracy

Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

Mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1

Oferujemy

Elastyczne godziny pracy

30 dni urlopu

Zakładowy program emerytalny

Możliwość relokacji do Niemiec

Integracyjne wydarzenia firmowe

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page