senior designer / projektant w agencji live

Live Age

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Będziesz częścią zespołu kreatywnego agencji live. Będziesz współtworzyć koncepty i mieć bardzo duży wpływ na wizerunek eventów, które produkujemy. Projektować scenografie, stoiska targowe, strefy brand experience i inne przestrzenie eventowe. Duże sceny i małe formy brandingowe. Całe aranżacje i pojedyncze przedmioty. Uwzględniając tożsamość marki klienta, cele projektu i możliwości, jakie dają światło, multimedia i interakcja. To dzięki Tobie nasze wydarzenia będą wyprzedzały trendy.

Wymagania

Szukamy Cię, jeśli:
- masz doświadczenie w projektowaniu przestrzeni eventowych, stoisk targowych czy showroomów dla wymagających klientów
- interesujesz się komunikacją marek
- śledzisz trendy we współczesnym designie
- rozumiesz jak przestrzeń eventową współtworzą światło, multimedia i interakcja
- lubisz nowoczesną, dopracowaną i oszczędną formę
- potrafisz przenieść pomysły na efektowne wizualizacje 3D
- jeśli to dobre dla rezultatu, połączysz projektowanie przestrzeni z własnym konceptem identyfikacji dla wydarzenia

Proponujemy:
- możliwość tworzenia z nami trendów w komunikacji live
- pracę dla najlepszych
- dużą różnorodność form projektowania
- towarzystwo ludzi, którym zależy na rezultacie
- czas pracy i dress-code dopasowane do Twojej osobowości
- doskonałą kawę w biurze agencji na krakowskim Zabłociu

Wykształcenie związane z projektowaniem form przemysłowych albo wnętrz, albo zainteresowanie motion desingem mogą być dodatkowym atutem.
Ale i tak najważniejsze dla nas będzie Twoje portfolio.

Prezentacja firmy

Live Age to agencja brand experience. Realizujemy wydarzenia, projekty l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Architektura