Senior Construction and Permitting In- house Lawyer

Michael Page

Warsaw, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie wspierać dział prawny ds. budownictwa i pozwoleń w codziennych zadaniach. Do jej głównych obowiązków należeć będzie wsparcie m.in. w przygotowaniach kontraktów z generalnymi wykonawcami, w procesie wydawania pozwoleń na budowę oraz innych spraw związanych z kontraktami budowlanymi.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowy deweloper magazynowy o ugruntowanej pozycji na rynku, który w związku z ciągłym rozwojem poszukuje Prawnik ds. budowy i pozwoleń.

Opis stanowiska

  • Wsparcie w przygotowywaniu oraz negocjowaniu m.in. umów z generalnymi wykonawcami/dostawcami
  • Wsparcie w sporządzaniu propozycji, zmian i innej dokumentacji prawnej
  • Wsparcie w procesie wydawaniu pozwoleń na budowę
  • Wsparcie w innych sprawach związanych z kontraktami budowlanymi oraz nieruchomościami
  • Współpraca z wewnętrznymi zespołami prawnymi oraz z zewnętrznymi doradcami
  • Wsparcie w wybranych kwestiach korporacyjnych i zgodności

Profil kandydata

  • Adwokat lub Radca Prawny
  • Minimum 6 lata doświadczenia w zespole zajmującym się kontraktami budowlanymi w kancelarii prawnej lub w dziale prawnym w spółce
  • Znajomość przepisów dotyczących kontraktów budowlanych
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. C1
  • Umiejętność sprawnego stosowania prawa w środowisku biznesowym
  • Rzetelność, terminowość, zaangażowanie przy wykonywania powierzonych zdań

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej spółce z sektora magazynowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o kontrakt B2B
  • Benefity pozapłacowe (dofinansowanie do karty sportowej i prywatna opieka medyczna)
  • Wyjazdy integracyjne
  • Praca w nowoczesnym i komfortowym biurze, z doskonałą lokalizacją w centrum Warszawy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warsaw
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page