Senior Concierge - nieruchomości komercyjne

HRK S.A.

Warsaw Poland, mazowieckie

HRK S.A.

Dla jednego z Naszych klientów, firmy świadczacej usługi doradcze na rynku nieruchomości poszukujemy obecnie osoby na stanowisku:

Senior Concierge - nieruchomości komercyjneMiejsce pracy: Warsaw Poland

Zadania:

  • przygotowanie spotkań biznesowych, konferencji,
  • rezerwacja miejsc w restauracjach, teatrach oraz innych miejscach
  • dbałość o wizerunek firmy
  • przygototywanie prezentacji, raportów lub wymianów kontaktów biznesowych na rzecz pracodawcy
  • zarządzanie harmonogramem dnia lub kalendarzem

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata
  • doskonała znajomość języka angielskiego
  • dodatkowa znajomość drugiego języka będzie atutem
  • nienaganne maniery
  • opanowanie, dyskrecja i wysoka kultura osobista
  • odpowiedzialność
  • doskonała znajomość miasta Warszawy

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • możliwość pracy i rozwoju w jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm świadczących usługi doradcze na świecie
  • samodzielność w działaniu
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.